חוויה אמירתית מושלמת הבנויה סביב המטייל

1. תכנון טיול מפורט למטייל העצמאי
2. סידורי קרקע
3. מדריכים, סדנאות, סיורים ועוד
4. טיולי בוטיק
עירית ורונן מוזיאון מפגש הציוויליזציות דובאי

טיול מותאם אישית - ייעוץ ותכנון טיול מפורט למטייל העצמאי

אנחנו המומחים בבנית תוכנית טיול מפורטת למטייל העצמאי. הטיול נבנה ומותאם לצרכים והדרישות של המטייל. תוכנית יומית למקומות שהכי כדאי לבקר בהם, המלצה על מקומות הלינה הכי טובים בכל איזור, איפה כדאי לאכול, תוכנית נסיעות ועוד.
כך תוכלו לנצל את זמנכם בטיול באופן מקסימלי ולהתאים את תוכן וקצב היום בהתאם לרצונכם.

שווקים בדובאי

טיולי בוטיק בקבוצות קטנות

איחוד האמירויות הוא יעד יחודי ומגוון, תרבות עשירה, אומנות, קולינריה, מסורת ועוד. אנחנו כאן כדי לספק לכם את החוויה הטובה ביותר. אנחנו נתכנן עבורכם מסלול שיספק לכם חוויה מושלמת וזאת בהתאם לצרכים שלכם. נרכוש עבורכם את סידורי הקרקע, נארגן את המדריכים הטובים ביותר, הקולינריה המגוונת, כך שכל הפקת הטיול עלינו ואתם מטיילים בכיף, בביטחון, וחווים את כל מה שיש לאמירויות להציע.

ארוחה במסעדת זם-זם, דובאי

סיורים וקולינריה

הסיורים שלנו הינם יחודיים ביכולת שלהם לשלב מגוון חוויות ביום טיול אחד: תרבות, אומנות, ארכיטקטורה, קולינריה. קולינריה היא מרכיב עיקרי בטיול לאמירויות: שילוב של אוכל רחוב מזרח תיכוני והודי, זול וטעים, עם מסעדות פועלים מעולות ומסעדות מישלן יוקרתיות, עם אוכל מכל העולם. סיורי הקולינריה שלנו מאפשרים לך להכיר את תרבות הקולינריה האמירתית, לטעום את המגוון והעומק.

ספארי מדברי בשארג'ה

סידורי קרקע

צוות דובאיטוס מומחה בסידורי קרקע באמירויות, עם נציגים בישראל ובדובאי. ביכולתנו להפוך את הטיול שלכם לחוויה אמירתית אותנטית ומיוחדת: 1. להזמין לכם מלונות במקומות הטובים ביותר ובמחיר מצוין. 2. להמליץ ולתאם לכם סיורים אותנטיים וחוויתיים במגוון תחומים. 3. לתאם לכם רכב עם נהג במקומות הנדרשים לכם.
4. לתאם לכם השכרת רכב אמינה 5. לתאם לכם אטרקציות וסדנאות חוויתיות ומיוחדות. 6. להמליץ לכם על קולינריה משובחת. 7. ועוד.

חוויה אותנטית

טיול מגוון

התאמה אישית מלאה

קבל את העדכונים האחרונים שלנו

מתכננים לטייל באיחוד האמירויות? קבלו מאיתנו מידע רלבנטי ומעניין.